در تجارت بین الملل

اشتباهی نبوده است که ما تجربه نکرده باشیم …

تفکر اصلی این مجموعه، ارائه خدمات مشاوره و بازرگانی بر اساس تجربیات مهم و استراتژیک شرکای بین المللی این گروه به شرکتهای داخلی است که علاقه مند به توسعه صادرات و فروش محصولات خود به بازارهای جهانی هستند.

 

با توجه به پتانسیل محصولات با کیفیت ایرانی برای حضور در بازارهای بین الملل، این گروه همواره آمادگی دارد تا تجربیات حرفه ای ارزشمند خود را در اختیار شرکتهای ایرانی قرار دهد تا خریداران بیشتری در نقاط مختلف جهان با محصولات با کیفیت ایرانی آشنا شوند.

شناسایی و حضور در نمایشگاههای معتبر بین المللی، نحوه جذب و مذاکره با خریداران متفاوت از کشورهای مختلف، سیستم فروش و پشتیبانی مشتریان، برنامه ریزی جهت حفظ و توسعه بازارهای جدید از جمله خدمات این گروه است که به تناسب بازارهای منطقه ای ارائه می شود.

ما کوتاهترین و حرفه ای ترین مسیر برای حضور در بازارهای جهانی را در اختیار شرکتهای ایرانی قرار می دهیم تا شاهد رشد روزافزون سهم بازار محصولات سالم، حلال، ارگانیک و با کیفیت ایرانی در بازارهای بین الملل باشیم.

 

 

 اهداف

شناخت دقیق ما از شرکتهای تولید و عرضه کننده محصولات غذایی و نوشیدنی، اسنک و شیرینیجات، خشکبار، خرما، زعفران، محصولات کشاورزی و دارویی، ترکیبات مواد اولیه و ماشین آلات پروسسینگ و بسته بندی که همگی از مشتریان مجموعه ما محسوب می شوند و درک مشکلات و نیازهای آنها به ما کمک می کند تا بهترین روشها و توصیه ها را در اختیار شرکتهای ایرانی قرار دهیم.

هدف این گروه، ارائه نقشه راه به شرکتهای علاقه مند و طرح و برنامه ریزی درازمدت، جهت توسعه صادرات محصولات خود بر اساس نوع محصول تولیدی و پتانسیل مشتریان بالقوه در بازارهای منطقه ای است.

با توجه به بالا بودن هزینه های بازاریابی، امکان آزمون و خطا دیگر میسر نخواهد بود و باید از ابتدا مطمئن شوید تا در مسیر صحیح بازاریابی قرار گرفته اید تا به نتیجه لازم و موفقیت برسید. ما از همان ابتدای راه در کنارتان خواهیم بود تا با شناخت صحیح از کیفیت و پتانسیل محصولات شما از یکطرف و آشنایی با فرهنگ مصرف و سلیقه خرید مشتریان منطقه، برنامه ریزی لازم را انجام داده و شما را در مسیر صحیح هدایت نماییم.