safar2

یکی از تجارب بسیار خاص که فقط در مورد شرکتهای ایرانی مشاهده شده است، برنامه ریزی برای بازدید از نمایشگاههایی است که برایشان شناخته شده نیست، تا در صورت حصول اطمینان،‌ در دوره بعدی آن نمایشگاه خاص شرکت نمایند. فراموش نکنیم که هیچگاه به عنوان یک بازدید کننده، نمی توان در مورد کیفیت نمایشگاه قضاوت نمود. کیفیت یک رویداد بین المللی به بزرگی و یا کوچکی سایز نمایشگاه نیست، بلکه بستگی مستقیم به کیفیت بازدیدکنندگان و جدی بودن خریداران دارد و فقط به عنوان یک غرفه دار می توانید از این موضوع مطلع شوید.

امروزه هزینه های مسافرتی، حدوداً ۶۰٪% بودجه نمایشگاهی را شامل می شود‌، بنابراین زمانی که برای بازدید از یک نمایشگاه برنامه ریزی می کنید، می توانید با پرداخت کمی بیشتر، غرفه دار هم باشید، خریداران آن منطقه خاص را ملاقات نمایید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

نیاز به سفر در تجارت بین الملل، جهت بازاریابی و ملاقات با مشتریان غیر قابل اجتناب و یکی از ضروریات کار محسوب می شود، به همین دلیل این مجموعه سازماندهی لازم در این زمینه را انجام داده تا کلیه خدمات لازم مسافرتی از قبیل تهیه ویزا و بلیط، رزوراسیون هتل و محل اقامت، خدمات ترانسفر فرودگاهی و نمایشگاهی، مترجم، تورهای گردشگری داخلی را برای شرکتهای علاقمندایرانی و بین المللی فراهم نماید. 

کارشناسان بخش توریسم این گروه نیز آماده شنیدن نظریات و درخواستهای شما، جهت ارائه خدمات خاص طراحی شده، بر اساس نیازهای خاص شرکت شما خواهند بود.