Africa ’ s Big Seven 2016

30 خرداد تا 1 تیر 1395 / 19 تا 21 ژوئن 2016

آفريقای جنوبی – ژوهانسبورگ

تركيبی از هفت نمايشگاه تخصصی صنايع غذايی

 

حضور شرکتهای ایرانی در

بازار آفریقا با بیش از یک میلیارد جمعیت مصرف کننده

که به عنوان بازار آینده جهان نامگذاری شده، یک باید محسوب می شود

 

قاره آفریقا، اهمیت بسیار زیادی برای شرکتهای بین المللی دارد، چرا که بکر بودن این منطقه، تنوع فرهنگی و تراکم جمعیتی، بازار مصرف قوی و پتانسیل جذب سرمایه گذاریهای خارجی، آفریقا را به عنوان جذاب ترین بازار شرکتهای بین المللی معرفی نموده و حتی دولتها نیز از روابط سیاسی بالای خود، جهت نفوذ هر چه بیشتر شرکتهای کشور متبوع خود در این منطقه استفاده می کنند.

این منطقه از جهان، برای شرکتهای ایرانی نیز اهمیت بسزایی دارد لیکن به دلیل عدم وجود امکانات لازم بازرگانی و بازاریابی در سطح این قاره، امکان نفوذ به کلیه کشورهای این منطقه به سادگی فراهم نیست. خوشبختانه کشور آفریقای جنوبی به لحاض دارا بودن زیرساختهای لازم اقتصادی و بازرگانی، به عنوان دروازه ورود به این قاره بزرگ شناخته شده است و امکانات لازم را برای شرکتهای بین المللی ایجاد نموده است تا بتوانند با حضور در این کشور، پتانسیلهای موجود این قاره را شناسایی و ارتباطات لازم را با دیگر کشورهای منطقه برقرار نمایند. در حقیقت کلیه شرکتهای بین المللی، پایگاه اصلی و دفاتر بازرگانی خود را در شهرهای ژوهانسبورگ، کیپ تاون و پروتوریا گشایش نموده و پروژه های کشاورزی، صنعتی و بازرگانی خود را در کشورهای مختلف این قاره پی گیری می نمایند.

 

نمایشگاههای داخلی صنعت غذا در سطح این قاره، نمایشگاههای بزرگی نیستند و با توجه به حرفه ای نبودن مدیران و مجریان نمایشگاهی، شرایط شرکت در این نمایشگاهها راحت نیست، لیکن دولت آفریقای جنوبی برنامه ریزی جامعی را برای جذب شرکتهای بین المللی پایه ریزی نموده و این امکان را توسط مدیران حرفه ای انگلیسی و اروپایی ایجاد نموده تا نمایشگاه Africa’s Big Seven به عنوان اولین پله ورودی شرکتهای بین المللی به قاره آفریقا شناخته شود.

نمایشگاه Africa’s Big Seven 2016 در شهر ژوهانسبورگ که به نوعی مرکز تجاری کشور آفریقای جنوبی محسوب می شود، برگزار می گردد و شرکت کنندگان ایرانی این امکان را خواهند داشت تا بازدید کنندگان و خریداران بسیاری از شرق، غرب و شمال آفریقا را ملاقات نموده و آگاهی لازم را نسبت به تنوع درخواستها و سلیقه مشتریان منطقه، رقبای فعال در بازار، قیمتهای فروش، تعرفه های واردات کالا و… را به دست آوردند و برای توسعه تجارت خود در این سرزمین برنامه ریزی نمایند.

 

جهت رزرو غر فه و مشاوره با تلفن‌های زیر تماس حاصل کنید:

تلفن: ۱۹۷۹ ۲۶۴۱ / فاکس:۱۹۷۴ ۲۶۴۱

www.exhibitionsafrica.com