سیزدهمین نمایشگاه صنایع هتلداری، توریسم و غذای بالی

 ۱۷ تا ۱۹ مارچ ۲۰۲۲

حضور بيش از ۸۷۰ شركت كننده از ۴۰ کشور

۱۰۳۰۰ متر مربع فضای نمایشگاهی

شرکت بیش از ۱۰۰۸۹ خریدار و بازدید کننده حرفه ای از سراسر چین

مهمترين رویداد غذایی در شهر توریستی بالی کشور اندونزی

بالی یکی از زیباترین مناطق توریستی جهان است که بواسطه توسعه صنعت توریسم در این کشور، نیاز به تنوع محصولات غذایی در این منطقه به شدت احساس می شود. به علت رقابت شدید میان هتلها، رستورانها، شرکتهای کیترینگ و اقامتگاههای عمومی، این مجموعه ها نیاز بسیاری به ایجاد تنوع در محصولات و خدماتشان دارند و همواره به دنبال خرید محصولات جدید از کشورهای مختلف هستند.

تنوع محصولات ارائه شده در این نمایشگاه به حدی است که تجار، خریداران و شرکتهای پخش از سراسر اندونزی برای بازدید از این نمایشگاه  حضور خواهند داشت و مرکز نمایشگاهی PT Pamerindo Indonesia   به عنوان بزرگترین برگزارکتتده رویدادهای تجاری در این کشور، امکانات حرفه ای و تسهیلات لازم را برای حضور شرکت کنندگان از بیش از 35 کشور را فراهم نموده و با تبلیغات و دعوتهای مستقیم، خریداران منطقه ای را به بازدید از این نمایشگاه دعوت می نماید.

حضور در این نمایشگاه، فرصتی ارزشمند برای صادر کنندگان ایرانی است تا با ورود به بازار جهانی و توریستی بالی، محصولات خود را به خریداران محلی و جهانگردان بین المللی معرفی نمایند و زمینه لازم را برای حضور در کشورهای همسایه فراهم نمایند.

جهت رزرو غرفه و مشاوره با تلفن‌های زیر تماس حاصل کنید:

تلفن: ۲۶۴۱۱۹۷۹ / فاکس: ۲۶۴۱۱۹۷۴

www.fhtbali.com