Food & Hotel Vietnam 2021

ویتنام – سایگون

 ۲۷ تا ۲۹ آوریل ۲۰۲۱ /  ۷ تا ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

 

یازدهمین نمايشگاه بين المللی دو سالانه غذا و نوشيدنيها، رستوران و هتل

تجهيزات و خدمات جانبی

 

۱۲۵۰۰ مترمربع فضای نمایشگاهی  

حضور بيش از ۷۰۰ شركت كننده از ۳۸ کشور در قالب ۲۰ پاویون ملی  

ملاقات با ۱۳۰۰۰ خریدار از ویتنام و ۴۷ کشور

 

  بکر ترین بازار منطقه ایندوچین در جنوب شرقی آسیا 

   برای صادر کنندگان ایرانی که به دنبال بازارهای جدید و بی رقیب هستند  

ویتنام، کشوری در جنوب شرقی آسیا و با جمعیت حدود ۸۶ میلیون و ۱۱۷ هزار نفر با میانگین سنی ۲۷ سال است. سه چهارم این کشور را کوهها و تپه هایی با پوشش سبز جنگلی و طبیعت زیبا پوشش داده اند و به همین دلیل یکی از بزرگترین جاذبه های توریستی و سرمایه گذاری در منطقه شرق آسیا محسوب می شود. تولید ناخالص داخلی در این کشور ۴/۲۲۱ میلیارد دلا با رشد ۵/۸٪ در سال است. ۴۶ میلیون و ۴۲۰ هزار نفر نیروی کار این کشور را تشکیل می‌دهند.

ویتنام مرکز تجاری شناخته شده در منطقه ایندوچین میان کامبوج، لائوس و چین و مسیر اتصال و حمل و نقل مابین اقیانوس اطلس و اقیانوس آرام است که یکی از بیشترین رشدهای اقتصادی را در منطقه خود دارد و تلاش می‌کند تا سال ۲۰۲۰ به کشوری توسعه‌یافته تبدیل شود.

این کشور با گشایش درهای اقتصادی خود بر روی سرمایه گذاران بین المللی و برندهای معتبر جهانی، توانسته است، به عنوان مرکز مبادلات کالا در این منطقه، بازار جدیدی را برای خود ایجاد نمایند. آمارهای اقتصادی رو به رشد این کشور، نشان از پتانسیل بالای ویتنام برای حضور بیشتر عرضه کنندگان کالاهای خاص در این منطقه است و این فرصتی ماندگار برای عرضه کنندگان و تولیدکنندگان محصولات ایرانی است تا بتوانند تجارت خود رادر یک منطقه خاص در جنوب شرقی آسیا با رشد اقتصادی قابل توجه، توسعه دهند.

 

جهت رزرو غرفه و مشاوره با تلفن‌های زیر تماس حاصل کنید:

تلفن: ۲۶۴۱۱۹۷۹ / فاکس: ۲۶۴۱۱۹۷۴

www.foodnhotelvietnam.com