Malaysia Food & Hotel Show 2021

Bakery & Confectionery Malaysia 2021

Culinaire Malaysia 2021

Halal Food Asia 2021 

مالزی – کوآلالامپور

 ۲۱ تا ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۱ / ۳۰ شهریور تا ۲ مهر ۱۴۰۰

پانزدهمین نمايشگاه بين المللی غذا و نوشيدنيها، رستوران و هتل، تجهيزات و خدمات جانبی

بیش از ۱۲۵۰ شرکت کننده از ۵۰ کشور جهان

۲۵۸۲۳ خریداران بین المللی از ۵۶ کشور

بزرگترین نمایشگاه حلال آسیا

کشور مالزی یکی از موفق ترین سیستم های اقتصادی جنوب شرق آسیا قلمداد می گردد. این کشور با جمعیتی حدود ۲۵ میلیون نفر دارای رشد بیش از ۷ درصدی تولید ناخالص ملی می باشد. درآمد سرانه این کشور ۴۳۵۰ دلار بوده و درآمد آن فقط ازمحل توریسم در حدود ۱۳ میلیارد دلار می باشد. بیش از ۶۰% مردم مالزی مسلمان بوده و علاقه خاصی به همکاری با کشورمان دارند که این مزیت در اختیار بسیاری از کشورهای دیگر نمی باشد ولیکن باید از این ویژگی مهم، حداکثر بهره برداری را نمود. کشور مالزی که از لحاظ بازرگانی و فرهنگی رابطه نزدیکی با کشور ما دارد، یکی از مهمترین و شناخته شده ترین بازارهای صادراتی محصولات غذایی ایرانی است، ولیکن بدلیل گستردگی، امکان ارتباط با تمامی تجار این سرزمین به راحتی مقدور نیست.

این نمایشگاه مهمترین مرجع برای شناسایی تولیدکنندگان محصولات غذایی حلال است و متعاقباً شبکه تجارت و توزیع محصولات حلال، خرده فروشان، فروشگاههای زنجیره ای، خریداران عمده و تجار بین المللی همگی برای بازدید از این رویداد و انجام معاملات سالیانه خود، برنامه ریزی خاصی دارند.

نمایشگاه FHM این امکان را برای شرکت کنندگان ایرانی فراهم می نماید تا با تنوع خریداران و پتانسیل مشتریان جدید آشنا شوند. با توجه به سابقه حضور محصولات غذایی ارگانیک و حلال ایرانی در بازار های این منطقه و علاقمندی خریداران مالزیایی به خرید از شرکتهای ایرانی، می توان بازار دراز مدتی را با شرکت در این رویداد، برنامه ریزی نمود.

جهت رزرو غرفه و مشاوره با تلفن‌های زیر تماس حاصل کنید:

تلفن: ۱۹۷۹ ۲۶۴۱ / فاکس: ۱۹۷۴ ۲۶۴۱

www.foodandhotel.com