SEAFEX Middle East 2021

۱۶ تا ۱۸ آبان ۱۴۰۰ / ۷ تا ۹ نوامبر ۲۰۲۱

  مرکز همایشها و نمایشگاههای دبی

بزرگترین نمایشگاه بین المللی محصولات غذایی دریایی در منطقه خاورمیانه و آفریقا

فرصتی استثنایی برای معرفی توانمندی شرکتهای ایرانی و ملاقات با

بزرگترین دست اندرکاران صنعت و تجارت غذاهای دریایی

بخشی از بزرگترین رویداد تخصصی محصولات غذاهای دریایی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا باشید و با مهمترین خریداران و بزرگترین پایگاه توزیع غذاهای دریایی در منطقه ای که سرانه مصرف آن بالاتر از سرانه مصرف جهانی است، ارتباط داشته باشید.

با پشتیبانی گلفود، بزرگترین نمایشگاه جهانی غذایی، نمایشگاه SEAFEX Middle East 2021 در محل مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می گردد. برگزاری مشترک رویداد های تخصصی همزمان با این نمایشگاه، ۶۰۰۰۰ بازدید کنندگان و خریداران منطقه را طی سه روز برگزاری نمایشگاه جذب خواهد نمود.

مصرف روزافزون غذاهای دریایی در منطقه خاورمیانه و عرضه کم این نوع محصولات نیز منجر به بالا بودن درخواستها و سفارشات و متعاقباً درخواست غرفه در این رویداد شده است.

چرا اکنون، بهترین زمان برای ورود و دستیابی به بازار مخصولات غذاهای دریایی در منطقه خاورمیانه است؟ 

۰ برتری میزان تقاضا نسبت به عرضه. تنها در امارات متحده عربی میزان تقاضا ۱۳۶۴۵۰ تن بیش از عرضه غذاهای دریایی است

۰ بالا بودن سرانه مصرف نسبت به میانگین سرانه جهانی. مصرف سرانه امارات و قطر ۲۴ کیلوگرم و عمان ۲۸کیلوگرم در سال

۰ سرانه مصرف غذاهای دریایی در امارات متحده عربی تا سال ۲۰۳۰، معادل ۸٪ رشد خواهد داشت

۰ مصرف غذاهای دریایی آماده طبخ،  با رشد ۴٪ در منطقه خاورمیانه و آفریقا، بالاتر از میانگین مصرف جهانی است

۰ بیش از ۱۵ میلیارد دلار سرمایه گذاری در پروژه های آبزی پروری تا سال ۲۰۲۴

۰ امارات متحده عربی به عنوان دروازه ای برای ورود به بازارهای کشورهای عربی و آفریقایی، ۶۱٪ از حجم تجارت کشورهای GCC را پوشش می دهد

۰ هتلهای جدید با ۲۱۶۴۵۴ اتاق، ظرفیت جدیدی را برای توسعه توریسم در خاورمیانه و آفریقا ایجاد نموده اند. افزایش ورود توریست و رشد مصرف، منجر به رشد خرده فروشی در این منطقه خواهد شد.

نمایشگاه SEAFEX Middle East  بهترین تصمیم شما برای حضور در این بازار است!

۰ بزرگترین نمایشگاه اختصاصی محصولات غذاهای دریایی در منطقه

۰ همزمانی برگزاری این نمایشگاه با سایر رویدادهای تخصصی غذایی، تجهیزات و مهمانداری و انتظار حضور بیش از ۶۰۰۰۰ بازدیدکننده از کشورهای خاورمیانه و آفریقا

۰ منابع یابی و آشنایی با شرکای جدید شامل Carrefour, Dubai Duty Free, Jumeirah Hotel Group, Waitrose

۰ میانگین خرید و فروش ۹۱۸۵۵۰ دلار برای هر شرکت کننده

۰ بخشی از خدمات ملاقات رو در رو با مشتری مرتبط باشید که به شرکتها کمک کرده است تا بیش از ۷۰۰۰۰۰ دلار معاملات بازرگانی انجام دهند

مهمترین درخواست صنعتگران و تجار بین المللی این صنعت، امکان آشنایی با همتایان خود در ایران و برقراری همکاریهای صنعتی و ارتباطات بازرگانی است و عدم حضور شرکتهای ایرانی در این رویداد، منجر به از دست رفتن فرصتهای همکاریهای بین المللی خواهد شد.  

بازار جهانی این صنعت همچنان در حال توسعه و به دنبال عرضه کنندگان جدید است و علاقه مندی خریداران بین المللی به داشتن ارتباطات موثر با تولید کنندگان و عرضه کنندگان محصولات غذایی دریایی ایران، نکته بسیار مهمی است که متاسفانه شرکتهای ایرانی به دلیل داشتن ارتباطات سنتی خود، کمتر به این مهم اهمیت می دهند. 

بسیار خرسندیم که می توانیم پتانسیل محصولات غذایی دریایی ایران که با بسته بندیهای به روز خود وارد بازار شده اند را به مشتریان منطقه معرفی نماییم. این امکان را خواهیم داشت تا با حضور در این نمایشگاه، خریداران جدی مانند هتلها، رستورانها، شرکتهای کیترینگ، عمده فروشان و خرده فروشان، فروشگاههای زنجیره ای و همچنین شرکتهای فعال در زمینه واردات و صادرات در منطقه خاور میانه و آفریقا را ملاقات و نظر آنها را به این بخش از صنعت غذای ایران جلب نماییم.

تیم اجرایی مرکز تجارت جهانی دبی نیز با بیش از ۳۰ سال تجربه، اطلاعات، دانش و ارتباطات ارزشمند خود در صنعت غذا را با گنجینه مشتریان مهم و خریداران جدی منطقه درآمیخته تا حرفه ای ترین و قویترین فرصت را برای توسعه تجارت شما فرهم نماید. مدیریت گلفود نیز بیش از۸۵۰۰۰ بازدید کنندگان و خریداران بین المللی خود را به این نمایشگاه دعوت می نماید تا بطور تخصصی با محصولات غذایی دریایی و تولیدکنندگان و یا عرضه کنندگان آن آشنا شوند. 

جهت رزرو غرفه و مشاوره با تلفن‌های زیر تماس حاصل کنید:

  تلفن: ۲۶۴۱۱۹۷۹ / فاکس: ۲۶۴۱۱۹۷۴

www.seafexme.com