امروزه با توجه به محدودیت مصرف بازار داخلی و همچنین نیاز مبرم شرکتهای تولیدی و صادراتی به ارزآوری، جهت تامین نیازهای وارداتی، رشد کیفی محصولات، حفظ بقا و متعاقباً رشد اقتصادی مجموعه خود، برنامه ریزی صادرات در سیاستهای دراز مدت مدیران شرکتها، به یک باید تبدیل شده است. صادرات، نتیجه یک پروژه برنامه ریزی شده است و برای موفقیت در این پروژه، نیاز به دانش روز تجارت بین الملل، روابط بازرگامی موثر، شناخت از خریداران بین المللی از فرهنگهای متفاوت، مذاکرات موفق و مدیریت حرفه ای همراه با تجربیات بین الملل دارد.

یکی از تعهدات شرکا ء و متخصصین بین المللی این مجموعه، درک نیازهای شرکتهای ایرانی و ارائه خدمات مشاوره و بازرگانی حرفه ای است که بر اساس ساختار سازمانی و محصولات هر شرکت، بطور جداگانه طراحی و پیشنهاد می شود. در حقیقت بدون تفکر حرفه ای نمی توان در عرصه تجارت بین الملل حرکت کرد و به روزرسانی دیدگاههای مدیریتی و برنامه ریزی دراز مدت و کوتاه مدت سازمانی از نکات ظریفی است که همواره مدیران صادراتی با حضور مستمر در رویدادهای حرفه ای بین المللی و یا با مشاوره های به موقع در جهت به روز رسانی خود تلاش می کنند. 

ارائه مشاوره بازرگانی، طراحی یک برنامه درازمدت بازاریابی، حضور در رویدادهای بین المللی و نحوه مدیریت غرفه در نمایشگاههای معتبر جهانی، استفاده بهینه از امکانات نمایشگاهها جهت معرفی برندهای ایرانی، شناسایی فرهنگ و سلایق مشتریان واقعی در بازارهای منطقه ای، پیگیری حرفه ای مذاکرات انجام شده تا مرحله انعقاد قرارداد از جمله خدماتی است که شرکتهای ایرانی علاقه مند به توسعه تجارت مجموعه خود در بازارهای بین الملل، می توانند از آن بهره مند شوند.

 

مشاوره بازرگانی

خدمات مشاوره منجر به صرفه جویی در زمان و هزینه های بازاریابی خواهد شد و از آزمون و خطاهای بی مورد جلوگیری

می کند.

درک موقعیت جغرافیایی، منطقه ای و اقتصادی بازارهای جدید، فرهنگ مصرف و رفتار مشتریان، کیفیت بسته بندی، پتانسیل محصولات عرضه شده و نحوه معرفی کالا، برندینگ و شناسایی مراحل ورود به بازار با کمترین هزینه از کلیدی ترین نکات بازاریابی بین المللی است.

مشاوره بازاریابی، درک بهتری از تجارت جهانی را به شما خواهد داد و کمک می کند تا با یک برنامه بلند مدت در مسیر صحیح گام بردارید.

 

اطلاعات بیشتر

خدمات بازرگانی

-ارائه اطلاعات عمومي بازار

– ارائه طرحهاي جامع جهت سرمايه گذاري و تجارت

– اجرا و كنترل طرح يا پروژه با مديريت قوي

– طراحي استراتژي بازاريابي دراز مدت و ارائه توصيه هاي لازم در ارتباط با كانالهاي مناسب توزيع ، جهت جا انداختن سريع ماركت تجاري شما ( در اذهان مصرف كنندگان ) در بازارهاي داخل و خارج كشور

اطلاعات بیشتر

سفر تجاری

نیاز به سفر در تجارت بین الملل، جهت بازاریابی و ملاقات با مشتریان غیر قابل اجتناب و یکی از ضروریات کار محسوب می شود.

به همین دلیل این مجموعه سازماندهی لازم در این زمینه را انجام داده تا کلیه خدمات لازم مسافرتی از قبیل تهیه ویزا و بلیط، رزوراسیون هتل و محل اقامت، خدمات ترانسفر فرودگاهی و نمایشگاهی، مترجم، تورهای گردشگری داخلی را برای شرکتهای علاقمندایرانی و بین المللی فراهم نماید.

اطلاعات بیشتر

مدیریت

مدیریت یک تجارت، بخشهای مختلفی را شامل می شود و این گروه افتخار دارد تا در هر بخشی که مجموعه شما احساس نیاز نماید، شما را یاری نماید.
اولین پله برای ورود به بازارهای جهانی، شرکت در نمایشگاههای معتبر بین المللی است و با توجه به عدم آشنایی اکثر مدیران با بازارهای جدید، مدیریت نمایشگاهی و ارائه توصیه های لازم جهت بهره گیری بهینه از هزینه های انجام شده، یکی از خدماتی است که مورد نیاز شرکتهای ایرانی است.

اطلاعات بیشتر