آنوگای آلمان برگزار می کند
نمایشگاه تخصصی مواد غذایی در برزیل
ANUFOOD Brazil 2023
۱1 – ۱3 آپریل ۲۰۲3 – ۲2 تا ۲4 فروردین ۱۴۰2
سائوپالو – برزیل

برزیل سرزمین شور و هیجان و طعمهای مختلف
پرجمعیت ترین کشور آمریکای جنوبی با بیش از ۲۰۵ میلیون جمعیت
یکی از نادر ترین فرصتهای تجاری برای حضور در یک بازار خاص
برای صادر کنندگان حرفه ای که به دنبال بازارهای استثنایی و خاص هستند

برزیل دارای منابع طبیعی و جنگلهای بسیار غنی است و با در اختیار داشتن بخش‌های گسترده و توسعه‌یافته کشاورزی، معدن، تولید، خدمات و نیز نیروی کار، دارای تولید ناخالص داخلی (برابری قدرت خرید) بیش از سایر کشورهای آمریکای لاتین است و این امر برزیل را تبدیل به قدرت اقتصادی منطقه کرده‌است. برزیل در حال گسترش حضور خود در بازارهای جهانی است و مهم‌ترین صادرات برزیل را هواپیمای دارای بال ثابت، قهوه، وسایط نقلیه، سویا، سنگ معدن آهن، آب پرتقال، فولاد، منسوجات، کفش، گوشت و تجهیزات برقی تشکیل داده‌است.
بر اساس گزارش صندوق بین‌المللی پول و بانک جهانی، برزیل نهمین اقتصاد بزرگ جهان از نظر برابری قدرت خرید و یازدهمین قدرت اقتصادی جهان از نظر نرخ دادوستد بازار است. برزیل دارای اقتصاد متنوع درآمد متوسط است و نیز دارای تنوع از نظر سطح توسعه‌است. بیشتر بخش صنعتی این کشور در بخش‌های جنوب و جنوب شرقی این کشور تجمع یافته‌است. منطقه شمال شرقی فقیرترین منطقه برزیل است، اما این منطقه نیز در حال جذب سرمایه‌گذاری‌های جدید است.
برزیل دارای پیشرفته‌ترین بخش صنعتی در آمریکای لاتین است. صنایع برزیل که یک سوم تولید ناخالص داخلی این کشور را به خود اختصاص داده‌است، از صنایع خودروسازی تا صنایع فولاد، پتروشیمی، رایانه، هواپیما، و نیز کالاهای مصرفی بادوام را شامل می‌شود. با توجه به افزایش ثبات اقتصادی که ماحصل اجرای طرح رئال است، بخش‌های تجاری برزیل و نیز واحدهای تجاری چندملیتی سرمایه‌گذاری گسترده‌ای در تجهیزات و فناوری جدید کرده‌اند، که بخش عمده آن از شرکت‌های آمریکای شمالی خریداری شده ‌است.
برزیل دارای صنعت گسترده و پیچیده خدمات نیز هست. در اوایل دهه ۱۹۹۰، بخش بانکداری ۱۶ درصد از تولید ناخالص داخلی برزیل را به خود اختصاص داد. صنایع خدمات مالی برزیل گرچه با تحول عمده‌ای روبرو شده‌است، اما این صنعت محصولات متنوعی در اختیار واحدهای بازرگانی محلی قرار داده و در حال جذب شرکت‌های جدید بسیاری از جمله شرکت‌های مالی ایالات متحده آمریکا است.با توجه به سیاستهای اقتصادی طی سالیان اخیر برزیل و متعاقباً رشد اقتصادی این کشور، قدرت خرید مردم برزیل ۳۵٪ افزایش یافته و حجم واردات بیش از ۱۳۰ میلیارد دلاری این کشور نشان از تنوع کالاهای وارداتی است. بدلیل جمعیت زیاد، مصرف نیز در این کشور بسیار بالا است و به همین دلیل، برزیل همواره میزبان محصولات غذایی جدید و متنوع است.
محصولات خاص غذایی ایران، تنوع جالب و منحصر به فردی را برای خریداران و مصرف کنندگان این بازار دارد و این نمایشگاه که مهمترین رویداد غذایی این کشور است، امکان معرفی مواد غذایی ایرانی را به شکل حرفه ای فراهم می نماید. ویژگیهای منحصر به فرد محصولات ارگانیک و با کیفیت ایرانی و تنوع طلبی مصرف کنندگان برزیل، زمینه مساعدی را برای فعالیت تجار و صادرکنندگان ایرانی فراهم می نماید. تنها با حضور در این رویداد مهم، به سادگی می توان ارتباطات لازم را برای ورود به بازار برزیل و توسعه تجارت در منطقه آمریکای جنوبی را به دست آورد.
جهت رزرو غرفه و مشاوره با تلفن‌های زیر تماس حاصل کنید:
تلفن: ۱۹۷۹ ۲۶۴۱ / فاکس: ۱۹۷۴ ۲۶۴۱
www.anufoodbrazil.com.br