بزرگترین رویداد دو سالانه مواد غذایی در کلمبیا
18 تا 21 ژوئن ۲۰۲4 / 29 خرداد تا ۱ تیر ۱۴۰۳
بوگوتا – کلمبیا
۲۱۰۰۰ متر مربع فضای نمایشگاهی
۳۵۹ شرکت کنندگان و عرضه کنندگان از ۲۹ کشور
۲۸۵۶۱ بازدید کنندگان و خریداران منطقه ای از ۲۲ کشور
کلمبیا
سومین اقتصاد بزرگ در آمریکای مرکزی و جنوبی
دومین کشور پر جمعیت آمریکای جنوبی با ۴۹ میلیون جمعیت در حال رشد
اقتصاد در حال رشد با تولید نا خالص داخلی (GDP) مثبت ۴ درصد  و تورم رو به کاهش ۳ درصدی
درآمد سرانه ۷۷۸۰ دلاری و طبقه متوسط رو به رشد ۲۸ درصدی با ۱۴ میلیون جمعیت
یکی از برگترین بازارهای مصرف منطقه با رشد متوسط مصرف ۴٪  
واردات سالیانه مواد غذایی ۶/۴ میلیارد دلاری
هاب ورود به منطقه آمریکای لاتین با جمعیت ۲۱۴ میلیون مصرف کننده

کلمبیا سومین کشور پرجمعیت در آمریکای لاتین بعد از برزیل و مکزیک است و دارای جمعیت متنوعی است که نشاندهنده تاریخ غنی این کشور و مردمانی است که از گذشته‌های دور در این ناحیه زندگی می‌کردند. آمیخته‌ای از گروه‌های اصلی مختلف اساس جمعیتی فعلی کلمبیا را تشکیل می‌دهند.  این کشور به لحاظ حضور در منطقه کارائیب و روابط بازرگانی و گمرکی آزاد با کشورهای منطقه ای اقیانوس آرام مانند پرو، مکزیک و شیلی و همچنین به دلیل وجود قراردادهای همکاری مشترک بازرگانی آزاد با اتحادیه اروپا و ایالات متحده که امکان دسترسی آسان و مستقیم به این بازار را برای بازرگانان بین المللی فراهم نموده است، توانسته خود را به عنوان پایگاه و پلت فرمی برای توسعه تجارت در منطقه آمریکای مرکزی و جنوبی با جمعیت ۲۱۴ میلیون مصرف کننده معرفی نماید.
به دلیل قرادادهای همکاریهای بازرگانی مشترک، روابط سیاسی و بازرگانی این کشور در جهان و منطقه رو به افزایش است و بوگوتا مرکز بازرگانی کلمبیا، با جمعیت ۸/۷ میلیون نفری و با زیرساختهای مدرن بازرگانی و دسترسی آسان، توانسته زمینه لازم را برای حضور شرکتهای چند ملیتی و برندهای بین المللی در بازار کلمبیا و متعاقباَ توسعه تجارت آنها در منطقه فراهم نماید.
تنوع بازدید کنندگان این نمایشگاه نیز که از کشورهای آرژانتین، شیلی، کاستاریکا، اکوادور، مکزیک، پاناما، پرو، اسپانیا، ونزوئلا و ایالات متحده هستند، نشان از اهمیت بوگوتا، نزد تجار و بازرگانان منطقه است.

یکی از نادر ترین فرصتهای تجاری برای برای صادر کنندگان حرفه ای که به دنبال بازارهای استثنایی و خاص هستند
ویژگیهای منحصر به فرد محصولات ارگانیک، سالم و با کیفیت ایرانی و تنوع طلبی مصرف کنندگان آمریکای لاتین، زمینه مساعدی را برای فعالیت تجار و صادرکنندگان ایرانی فراهم می نماید. تنها با حضور در این رویداد مهم که توسط مجموعه Koln Messe برگزارکننده نمایشگاه آنوگای آلمان با بیش از ۹۰ سال تجربه، مدیریت و پوشش داده می شود، به سادگی می توان ارتباطات لازم برای ورود به بازار کلمبیا و توسعه تجارت در منطقه کارائیب و آمریکای لاتین را به دست آورد.

:جهت رزرو غر فه و مشاوره با تلفن‌های زیر تماس حاصل کنید
تلفن: ۲۶۴۱۱۹۷۹ / فاکس: ۲۶۴۱۱۹۷۴
www.feriaalimentec.com