Expo ANTAD & Alimentaria Mexico 2023
7 تا 9 مارس ۲۰۲3  / ۱۶ تا ۱۸ اسفند ۱۴۰۱
مکزیکو سیتی – مکزیک
هفدهمین نمایشگاه سالانه مواد غذایی در مکزیک
۵۰۰۰۰ متر مربع فضای نمایشگاهی
۱۷۰۰ شرکت کننده از ۳۵ کشور
بازدید بیش از ۳۷۰۰۰ خریداران و تجار از ۳۲ کشورهای آمریکای جنوبی و اطراف
بهترین فرصت برای صادر کنندگان حرفه ای که به دنبال بازارهای بکر، استثنایی و خاص هستند
بازاری با بیش از ۱۱۵ میلیون جمعیت جوان با میانگین سنی زیر ۲۶ سال
که به دنبال محصولات متنوع و خاص و جدید هستند

این رویداد که اصلی ترین و مهمترین نمایشگاه مواد غذایی و تجهیزات این کشور محسوب می شود، با همکاری مشترک نمایشگاههای آلیمنتاریا و ANTAD که مجموعه ای از ۱۰۴ عضو بزرگ که شامل ۳۴۸۵۱ شرکتهای پخش، سوپرمارکتها، عمده فروشیها و خرده فروشیها (۴۵٪ حجم خرده فروشی داخلی) می شود، برگزار می گردد.
علاوه بر بازرگانان 29 استان مکزیک که برای خرید سالیانه و همچنین اخذ نمایندگی از شرکتهای صادرکننده بین المللی از این نمایشگاه بازدید می کنند، بطور متوسط ۱۵ الی ۲۰ فروشگاههای زنجیره ای معتبر و مشهور این کشور نیزدر این نمایشگاه حضور فیزیکی داشته و با صادرکنندگان و عرضه کنندگان محصولات غذایی ملاقات و مذاکرات لازم خواهند داشت. قوی ترین ثبات اقتصادی در آمریکای جنوبی (بالاتر از برزیل)، گستردگی روابط بازرگانی در منطقه و تشنگی جمعیت جوان مکزیک به محصولات جدید و خاص و از طرفی نیز ویژگیهای منحصر به فرد محصولات ارگانیک و با کیفیت ایرانی، زمینه منحصر به فردی را برای فعالیت تجار و صادرکنندگان ایرانی فراهم می نماید.

با توجه به تلاش و زحمات صادر کنندگان گرامی طی سالیان گذشته و موفقیت آنها در شناساندن محصولات ایرانی در اکثر بازارهای دنیا، این نمایشگاه یکی از معدود امکاناتی است  تا صادرکنندگان حرفه ای ما بتوانند برای اولین بار محصولات خود را به این منطقه صادر نموده و برند خود را به عنوان اولین برند محصول ایرانی به تجار و مصرف کنندگان مکزیک بشناسانند. محصولات لبنی، اسنک، شیرینی و شکلات، کنسانتره و آبمیوه، نوشابه های غیر الکلی، فرآورده های گوشتی و گروه محصولات خاص (خشکبار، پسته، زعفران و خرما،…) از عمده درخواستهای خریداران مکزیک است. حضور در این نمایشگاه و متعاقباً ورود محصولات ایرانی به بازار مکزیک، زمینه را برای توسعه فروش مواد غذایی با کیفیت ایران در بازارهای آمریکای شمالی و کانادا نیز فراهم خواهد نمود.

جهت رزرو غر فه و مشاوره با تلفن‌های زیر تماس حاصل کنید:
تلفن: ۲۶۴۱۱۹۷۹ / فاکس: ۲۶۴۱۱۹۷۴
www.alimentaria-mexico.com