ANUFOOD Annapoorna 2024

28 تا 30 سپتامبر ۲۰۲4 – 7 تا 9 مهر ۱۴۰3

هندوستان – بمبئی
نمایشگاه بین المللی صنایع غذا، نوشیدنی، نان، مهمان پذیری، خدمات غذایی و تجهیزات
بیش از یک میلیارد و دویست و پنجاه میلیون جمعیت
چهارمین اقتصاد بزرگ جهان با رشد سالیانه ۸٪
ششمین بازار بزرگ جهانی  مصرف مواد غذایی
درآمد ناخالص ملی ۵ تریلیون دلار
صادرات بیش از ۳۱۳ میلیارد دلار و واردات بیش از ۴۶۷ میلیارد دلار
بازار خرده فروشی ۸۹۵ میلیارد دلاری تا سال ۲۰۲۳

 

شبه قاره هند، یکی از بزرگترین بازارهای رو به رشد جهان از لحاظ تکنولوژی، تولید، تجارت و مصرف است.۷۰٪ تجارت هند و ۶۰٪ واردات هند از طریق تجار شهر بمبئی انجام می شود. این شهر مرکز مالی هند و یکی از ۱۰ مرکز مالی برتر جهان و هفتمین شهر جهان در لیست میلیاردرها و اولین شهر جهان از لحاظ حجم سرمایه از نگاه مجله فوربس است. بمبئی با جمعیت جوان با میانگین سنی ۳۰ سال و حجم خرید سالیانه ۱تریلیون دلار که تا سال ۲۰۲۰ به ۶/۳ تریلیون دلار افزایش پیدا خواهد کرد، بزرگترین وارد کننده محصولات و تجهیزات غذایی با سهم بیش از ۴۰٪ از کل واردات کشور است.

این رویداد که توسط شرکت نمایشگاهی Koln Messe برگزار کننده نمایشگاه آنوگای آلمان اجرا و مدیریت می شود و مورد حمایت مستقیم اتحادیه اتاقهای بازرگانی و صنایع و همچنین انجمن خره فروشان هندوستان است، زمینه بسیار مناسبی برای گسترش حجم صادراتی شرکتهای بین الملل محسوب می شود. با توجه به حجم تجارت در این شهر و مقبولیت محصولات ایرانی در این منطقه، این رویداد فرصت ایده آلی است تا بتوان با خریداران بزرگ کشور هند که بی تردید از این نمایشگاه بازدید خواهند نمود از نزدیک دیدار و در جهت توسعه بازارهای صادراتی محصولات با کیفیت ایران استفاده نمود.
محصولات غذایی ایران دارای سابقه و ریشه تاریخی در این سرزمین هستند و خریداران و مصرف کنندگان هندی نیز آشنایی و علاقه کامل به تنوع مواد غذایی سنتی (پسته، خشکبار، زعفران، خرما،…) و تولیدات صنعتی (کنسانتره و آبمیوه، ترشیجان، پاستا و ماکارونی، بستنی، شیرینی و شکلات،…) ایران دارند و در این میان زعفران و خرمای ایران مقبولیت ویژه ای در این بازار دارد.

جهت رزرو غرفه و مشاوره با تلفن‌های زیر تماس حاصل کنید:

تلفن: ۲۶۴۱۱۹۷۹ / فاکس: ۲۶۴۱۱۹۷۴

www.anufoodindia.com