نمایشگاه جامع و تخصصی تجهیزات مهمان نوازی و خدمات غذایی در خاورمیانه، آفریقا و آسیا

14 تا ۱6 آبان ۱۴۰3 / 5 تا 7 نوامبر ۲۰۲4

  مرکز همایشها و نمایشگاههای دبی

صنعت مهمان نوازی در خاورمیانه همواره در حال رشد و رقابتی فزاینده است. با توجه به فن آوریهای جدید و افزایش انتظارات مهمانان که به طور مداوم در حال تحول است، برای صنعت تجهیزات و خدمات غذایی ضروری است که با روندهای نوظهور همگام شود.

GulfHost یکی از بزرگترین پلت‌فرم‌های منابع‌یابی است که تقاضای رو به رشد را تامین می‌کند و مرکز ملاقات نهایی در منطقه برای خریداران تجهیزات مهمان‌پذیری محسوب می شود. این رویداد، مسیر شما برای رسیدن به هزاران خریدار تجهیزات مهمان نوازی و خدمات غذایی معتبر بین المللی که دقیقاً برای بازدید و خرید محصولات شما در این نمایشگاه حضور دارند را هموار می نماید.

UAE NATIONAL COFFEE CHAMPIONSHIPS

 LATTE ART BATTLE UAE

این رقابت جذاب که قهوه‌سازی را به یک هنر تبدیل می‌کند، مهارت خلاقانه هر باریستا را مورد آزمایش قرار می‌دهد. رقبا بر اساس مهارت، طراحی، الگوهای یکسان، تضادها و عملکرد کلی مورد قضاوت قرار می گیرند.

Brewers Cup Championship

چالشهای سالانه بازار امارات متحده عربی، خلاقیت، مهارت فنی و استعداد باریستاهای برتر را تحت فشار قرار می دهد. شرکت کنندگان ۴ اسپرسو، ۴ نوشیدنی شیر و ۴ نوشیدنی خاص را در یک اجرای ۱۵ دقیقه ای خلاقانه همراه با موسیقی در مقابل هیئت داوران محترم آماده می کنند. این رقابت با ایده‌های تخیلی شکل می‌گیرد و کام مخاطبان را در ارتباط با نوشیدنی‌های قهوه جدید به چالش می‌کشاند

Hospitality Industry Leaders Programme

برنامه اختصاصی برای رهبران صنعت مهمان پذیری جهت کسب دیدگاه جامع در مورد بهترین محصولات و روندهای آینده  است و حضور در این رویداد منجر به فروش تجهیزات پذیرایی و خدمات به بازار رو به رشد و پویای خاورمیانه، آفریقا و آسیا خواهد شد.

Meetings Programme

برنامه قدرتمند ملاقاتهای تجاری، منجر به بحث های سودآور و سازنده بین غرفه داران و خریداران می شود. برنامه Connexions شما را مجبور می کند جلسات را رزرو نموده و با سهامداران و مشتریان بالقوه حتی قبل از شروع رویداد ارتباط برقرار کنید.

GulfHost Industry Exellence Award

با اخذ جوایز ارزشمند صنعت GulfHost در زمینه تجهیزات مهمانداری و نوآوری به شهرت معتبری دست یابید. مبتکران این صنعت، فن آوریهای باورنکردنی و راه حلهای هوشمندانه ای را برای پیشبردکیفیت دنیای غذا و نوشیدنیها ارائه می دهند.

GulfHost در مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC) برگزار می‌شود. DWTC یکی از استراتژیک‌ترین مراکز تجاری جهان است که شما را به راحتی به بازارهای اروپا، آسیا، خاورمیانه و آفریقا متصل می‌کند و متعهد است که محیطی امن را برای انجام تجارت در اختیار شما قرار دهد. تمام قوانین و مقررات وضع شده توسط مقامات دولتی، از جمله اداره بهداشت دبی  DHAو شهرداری دبی برای اطمینان از سلامت و ایمنی تمامی غرفه داران و بازدیدکنندگان در این مرکز به شدت رعایت می شود.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره های ذیل تماس حاصل کنید:

  تلفن: ۲۶۴۱۱۹۷۹ / فاکس: ۲۶۴۱۱۹۷۴

www.gulfhost.ae