Gulfood Manufacturing 2024
14 تا 16 آبان ۱۴۰3 / 5 تا 7 نوامبر ۲۰۲4
  مرکز همایشها و نمایشگاههای دبی
حضور بیش از ۱۳۰۰ شرکت کننده از بیش از ۶۰ کشور در قالب ۵۲ پاویون ملی
ارائه نوآوریها در زمینه مواد اولیه و سیستمهای تولید و بسته بندی
فرصت ملاقات با بیش از ۵۵۰۰۰ تولیدکنندگان مواد غذایی و نوشیدنیها از ۱۶۰ کشور  
بیش از ۸۱۰۰۰ مترمربع فضای نمایشگاهی
بزرگترین رویداد تخصصی ماشین آلات پروسسینگ و بسته بندی، مواد اولیه
و جدیدترین نوآوریهای تولید صنایع غذایی و نوشیدنیها
در منطقه خاورمیانه، آفریقا و جنوب آسیا
رضایت ۹۰٪  شرکت کنندگان دوره قبل برای تمدید و شرکت در نمایشگاه ۲۰۲۰
رضایت ۸۵٪  بازدیدکنندگان نمایشگاه از ملاقات با برندهای بزرگ صنعت غذا
 حضور قدرتمند و يكپارچه شركتهای ايرانی در قالب یک مجموعه گروهی و 
 ارائه ماشین آلات تولید و بسته بندی و همچنین مواد اولیه ارگانیک، حلال و  با کیفیت ایرانی   
توزیع کتابچه پاویون ایران در سطح نمایشگاه و میان بازدیدکنندگان
نمایشگاه Gulfood Manufacturing اصلی ترین رویداد تجاری جهت معرفی آخرین توانمندیهای فنی و علمی شرکتهای تولید و صادر کنندگان مواد اولیه و همچنین ماشین آلات تولید و بسته بندی صنعت غذا در منطقه خاورمیانه، جنوب آسیا، آسیای میانه و آفریقا است. بازدیدکنندگان این نمایشگاه همگی تولیدکنندگان مواد غذایی و نوشیدنیها و همچنین شرکتهای تجاری دست اندرکار از ۱۶۰ کشور در این صنعت هستند که از این فرصت استفاده نموده وتمامی نیازهای فعلی وآتی خود را از این سوپر مارکت کامل تهیه می کنند.
این یک نمایشگاه منحصر به فرد از نوآوریهایی است که منجر به رشد سریع  کار و تجارت تولید کنندگان صنایع غذایی در این بازار به شدت رقابتی، خواهد شد. فرصتی فوق العاده برای آشنایی و اثر پذیری  از فن آوریهایی متحیر کننده که توسط بزرگترین شرکتهای بین المللی ارائه می گردد. شما در ارتباط با تنوع وسیعی از ایده های بسیار خلاقانه خواهید بود. اینها و هزاران شرکت دیگر تولید کننده محصولات غذایی کوچک تا بزرگ از سراسر جهان در این رویداد شرکت خواهند کرد تا دانش خود را به روز نمایند و متعاقباً خطوط تولید خود را ارتقا دهند.
از آنجایی که تولید کنندگان مواد غذایی بطور مستمر به دنبال نوآوریهایی هستند تا تنوع درخواست بازار را پوشش دهند، فن آوریهای جدید و مدرن تولید که می تواند مصرف انرژی را تا ۴۰ درصد کاهش دهد و همچنین به روز ترین تجهیزات مدولار، همواره مورد توجه دست اندرکاران این صنعت است. راه حلها و پیشنهادات منحصر به فرد مختص به کار خود را تجربه در این رویداد تجربه کنید.
کشف و شناسایی راه حلهای نوآورانه برای تولیدات جهانی محصولات غذایی و نوشیدنیها و تنظیم گرایشهای جدید در راستای تولید یک ضرورت هست و این فرصتی فوق العاده برای آشنایی و اثر پذیری از فن آوریهایی متحیر کننده که توسط بزرگترین شرکتهای بین المللی ارائه می گردد خواهد بود و شما در ارتباط با تنوع وسیعی از ایده های بسیار خلاقانه خواهید بود.
بسته بندیهای متنوع می توانند تا ۸۵ درصد انرژی کمتری مصرف کنند و  SKU شما را به روز نمایند. به روز ترین پیشنهادات پایدار بسته بندی را در زمینه مشتری پسند بودن و سبک بودن محصول مشاهده نمایید و از اهمیت فن آوریهایی نظیر LOT Tag، سنسورهای تشخیص دهنده فساد محصول و موارد تکمیلی دیگر که به شکل گیری این صنعت می انجامد، مطلع شوید. با دقت روندهای مرتبط با صنعت خود و راه حلهای موفق را بررسی کنید. صدها نوآوریهای مرتبط با تولید مواد غذایی در ۱۰ بخش مختلف شامل ابتکارات جدید مواد اولیه، ثبات و پایداری، طرحهای بسته بندی….. دسته بندی شده اند.

اصولاً اتوماسیون منجر  به ۴۰ تا ۷۵ درصد صرفه جویی در هزینه ها با باز پرداخت یک تا دو ساله می شود. چه تجهیزاتی در آینده در         کارخانه ها خواهد بود؟ رباطهای مدرن، خطهای تولید کامل دیجیتالی و بسیار فن آوریهای دیگر مرتبط با انقلاب صنعتی چهارم که همگی اینجا هستند تا خط تولید شما را ظریف تر و هوشمندانه تر کنند. از سنسورهای اندازه گیر و نمایشگر اکسیژن تا بلاک چین، سرمایه گذاری شرکتهای بزرگ برای یافتن راه حلهایی جهت کاهش ضایعات و تقویت ایمنی در طول زنجیره تولید و تهیه مواد غذایی انجام می شود.
با انقلاب صنغتی چهارم ارتباط عمیق تری برقرار نمایید و نگرشهای به روز منطبق با بازار نظیر بلاک چین و نحوه پی گیری، هوش مصنوعی، کشاورزی عمودی و …. در این ارتباط، بیش از ۳۰ نشست و جلسات مختلف در ارتباط با تولید مواد غذایی توسط کارشناسان مجرب برگزار
می شود.
اینها و هزاران شرکت دیگر تولید کننده محصولات غذایی کوچک، متوسط و بزرگ از سراسر جهان در این رویداد شرکت خواهند کرد تا دانش خود را به روز نمایند و متعاقباً خطوط تولید خود را ارتقا دهند و این یک فرصت ایده آل برای شما خواهد بود تا با مشتریان خود ارتباط مستقیم برقرار نمایید، از نیازهای به روز آنها آگاه شوید و برای روند تولید و تجارت خود برنامه ریزی کنید.
در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره های ذیل تماس حاصل کنید:
  تلفن: ۲۶۴۱۱۹۷۹ / فاکس: ۲۶۴۱۱۹۷۴
www.gulfoodmanufacturing.com