IFEA South Africa 2024
3 تا 5 مارس ۲۰۲4 – ۱3 تا ۱5 اسفند ۱۴۰2
آفريقای جنوبی – ژوهانسبورگ

حضور بیش از ۲۵۰ شرکت کننده از ۲۷ کشور
۶۶۱۶  بازدیدکنندگان و خریداران بین المللی از سراسر آفریقا
۵ نمایشگاه تخصصی در قالب یک رویداد بین الملل
بزرگترین و حرفه ای ترین دروازه ورود به بازار مواد غذايی قاره آفريقا
با یک میلیارد جمعيت مصرف كننده

آفريقاي جنوبي جزو اقتصادهاي  بزرگ و يك بازار نوظهور با درآمد متوسط است كه بر عرضه فراوان منابع طبيعي متكي مي باشد. داراي بخش هاي اقتصادي، مالي پيشرفته (انرژي، ارتباطات، حمل و نقل، امور مالي و حقوقي و بازار بورس) و زير بناي لجستيكي مدرن براي توزيع موثر كالا، مي باشد. اقتصاد آفريقاي جنوبي داراي دوگانگي ويژه اي است. از يك بعد اقتصادي توليدي و صنعتي در سطح كشورهای پيشرفته و از بعد ديگر با زير ساختهاي اساسي داراي بسياري از شاخص هاي مربوط به كشورهاي در حال توسعه مي باشد.

سالیانه بیش از ۵۰۰۰۰۰ توریست از این کشور بازدید می کنند و درآمد توریسم، جزو چهار بخش بزرگ توليد ناخالص داخلي آفريقاي جنوبي است. این کشور در زمینه های فرهنگ و هنر، طراحی، آموزش و دانشگاه، سلایق به روز اجتماعی، بانکداری، امکانات پذیرش توریسم و خدمات مهمان پذیری بسیار مدرن و پیشرفته است و این مهم ناشی از ارتباطات بین الملل این کشور است.

به دلیل ایجاد زیر ساختهای لازم بازرگانی در آفریقای جنوبی، این کشور به عنوان پایگاه اولیه شرکتهای بین المللی برای ورود به این قاره محسوب می شود. ساختار بازار آفریقای جنوبی نیز بسیار پیشرفته است و بیشترین حجم فروش مواد غذایی در این کشور از طریق شبکه فروشگاههای زنجیره ای انجام می شود که برنامه خرید مستمر و منظمی دارند، بنابر این چنانچه به دنبال یک حضور ماندگار و دراز مدت در این بازار هستید، از همان ابتدا به دنبال ایجاد ارتباط با شبکه فروش زنجیره ای باشید. شرکتهای بین المللی نیز اصولاً برنامه ریزیهای خود برای ورود به این قاره بزرگ را از طریق این کشور انجام می دهند تا در حجم تجارت مواد غذایی ۴/۱ تریلیون دلاری این قاره تا سال ۲۰۲۰، سهمی داشته باشند.

مدیران برگزار کننده نمایشگاه IFE لندن نیز با بیش از ۴۳ نمایندگی در سراسر جهان، فرصت مناسبی را فراهم نموده اند و تمامی دست اندركاران مرتبط با صنعت غذا، از تمامی قاره آفريقا را به ژوهانسبورگ فرا خوانده تا امکان ارتباط حرفه ای خریداران این قاره با تولیدکنندگان و تجار بین المللی ایجاد شود. شبکه توزیع کالا در این کشور بسیار حرفه ای و در کنترل فروشگاههای زنجیره ای و شبکه مدرن داخلی است و محصولات غذایی ایران نیز از مقبولیت خوبی برخوردارند و با حضور در این رویداد می توان با عوامل خرید این مجموعه ها ارتباطات لازم را ایجاد نمود.
جهت رزرو غرفه و مشاوره با تلفن‌های زیر تماس حاصل کنید:
  تلفن: ۲۶۴۱۱۹۷۹ / فاکس: ۲۶۴۱۱۹۷۴
www.hostex.co.za