سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع غذا
نوشیدنی، مهمان پذیری، خدمات غذایی و تجهیزات
1 – 3 شهریور ۱۴۰3 – 22 تا 24 آگوست ۲۰۲4 
هندوستان – بنگلور

هندوستان
بیش از یک میلیارد و دویست و پنجاه میلیون جمعیت
چهارمین اقتصاد بزرگ جهان با رشد سالیانه ۸٪
ششمین بازار بزرگ جهانی  مصرف مواد غذایی
درآمد ناخالص ملی ۵ تریلیون دلار
صادرات بیش از ۳۱۳ میلیارد دلار و واردات بیش از ۴۶۷ میلیارد دلار
بازار خرده فروشی ۸۹۵ میلیارد دلاری تا سال ۲۰۲۳

حضور بیش از ۴۰۰ شرکت کننده و غرفه دار از ۳۰ کشور
بازدید بیش از ۳۵۰۰۰ خریداران و تجار بین المللی و منطقه ای
بزرگترین رویداد تخصصی صنایع غذایی در کشور هندوستان
حرفه ای ترین فرصت برای صادر کنندگان ایرانی
جهت برای ورود و حضور در بازار مصرفی شبه قاره هند
بیش از یک میلیارد و دویست و پنجاه میلیون جمعیت
درآمد ناخالص ملی ۴۳ میلیارد دلار
مرکز تکنولوژی شبه قاره هند
سومین شهر پر جمعیت هند با رشد اقتصادی بیش از ۱۰ درصد
شبه قاره هند، یکی از بزرگترین بازارهای رو به رشد جهان از لحاظ تکنولوژی، تولید، تجارت و مصرف است. شهر بنگلور، مرکز تکنولوژی این منطقه محسوب می شود و با رشد بالای اقتصادی، چهارمین بازار بزرگ کالاهای مصرفی و مواد غذایی است. این کلانشهر زیرساختهای لازم را برای جذب توریست و مهمانداری ایجاد نموده و روند رو به رشد هتلهای مدرن آن تا ۸۵۰۰ اتاق ساخته شده و همچنان در حال گسترش است. تجارت و واردات مواد غذایی متنوع، امکانات مهمان پذیری و تجهیزات پذیرایی در بنگلور رو به رشد است و کلیه تجار منطقه در پی ایجاد تنوع و ارتباط با فروشندگان و تهیه کنندگان محصولات جدید از سراسر جهان هستند. 
با توجه به حجم سرمایه گذاریهای در حال انجام در این کلانشهر و سابقه و ریشه تاریخی محصولات غذایی ایران در این منطقه و از طرفی علاقه مندی کامل خریداران و مصرف کنندگان هندی به تنوع مواد غذایی ایران، حضور در این نمایشگاه برای توسعه بازارهای صادراتی محصولات غذایی ایران یک فرصت ارزشمند و تضمین شده است.
شبه قاره هند، یکی از بزرگترین بازارهای رو به رشد جهان از لحاظ تکنولوژی، تولید، تجارت و مصرف است. محصولات غذایی ایران دارای سابقه و ریشه تاریخی در این سرزمین هستند و خریداران و مصرف کنندگان هندی نیز آشنایی و علاقه کامل به تنوع مواد غذایی سنتی (پسته، خشکبار، زعفران، خرما،…) و تولیدات صنعتی (کنسانتره و آبمیوه، ترشیجان، پاستا و ماکارونی، بستنی، شیرینی و شکلات،…) ایران دارند. با توجه به حجم تجارت در این شهر و مقبولیت محصولات ایرانی در این منطقه، این رویداد فرصت ایده آلی است تا بتوان با خریداران بزرگ کشور هند که بی تردید از این نمایشگاه بازدید خواهند نمود از نزدیک دیدار و در جهت توسعه بازارهای صادراتی محصولات با کیفیت ایران استفاده نمود.
جهت رزرو غرفه و مشاوره با تلفن‌های زیر تماس حاصل کنید:
تلفن: ۲۶۴۱۱۹۷۹ / فاکس: ۲۶۴۱۱۹۷۴
www.indiafoodex.com