Malaysia International Halal Showcase 2021
۱ تا ۴ سپتامبر ۲۰۲۱ / ۱۱ تا ۱۴ شهریور ۱۴۰۰
مالزی – کوآلالامپور

هفدهمین نمايشگاه بين المللی محصولات غذایی و نوشيدني حلال
۱۰۰۲ شرکت کننده از ۴۴ کشور جهان
۲۹۹۴۶ خریداران بین المللی از ۸۸ کشور
معرفی بیش از ۵/۱ میلیون نوع محصول غذایی حلال
بزرگترین گردهم آیی تولید کنندگان و خریداران محصولات حلال جهان

زمانی که سخن از محصولات غذایی حلال، تولیدکنندگان با برند حلال، بازارهای مصرف محصولات حلال، روشهای تولید مواد غذایی حلال و نوآوریهای مرتبط و …………… صحبت به میان می آید، بدون شک نمایشگاه MIHAS پس از ۱۶ سال برگزاری مداوم، به عنوان جامع ترین و مهمترین پلت فرم شناخته شده در اذهان دست اندرکاران این صنعت، نقش بسزایی در شناسایی دنیای حلال، معرفی تولیدکنندگان جدید، خدمات مرتبط و محصولات غذایی متنوع حلال از ملیتهای مختلف داشته است.
در حقیقت اهمیت بازار تجارت و مصرف محصولات غذایی حلال به قدری مهم و رو به رشد است که صادرکنندگان کشورهای مسلمان همواره در تلاشند تا با نوآوریهای خود در ارائه محصولات و خدمات جدید، سهم خود را از این بازار بزرگ افزایش دهند، چرا که حجم تجارت در این صنعت روز به روز در حال گسترش است. این بزرگترین فرصت برای تولیدکنندگان و صادرکنندگان ایرانی است که با توجه به محدودیتهایی که در شرایط جاری کشور با آن دست به گریبان هستیم، این بازار می تواند شرایط ساده تری را برای توسعه تجارت بین الملل شرکتهای ایرانی فراهم آورد.
شبکه خریداران خود را در بزرگترین بازار تجارت جهانی تشکیل و توسعه دهید
بازاری با جمعیت ۸/۱ میلیارد مسلمان (۲۴٪ جمعیت جهان)
با حجم تجارت مواد غذایی حلال ۱۸۶۳ میلیارد دلاری تا سال ۲۰۲۳
با حجم تجارت محصولات آرایشی حلال ۹۰ میلیارد دلاری تا سال ۲۰۲۳
با حجم تجارت محصولات دارویی حلال ۱۳۱ میلیارد دلاری تا سال ۲۰۲۳
با حجم تجارت مد و لباس حلال ۳۶۱ میلیارد دلاری تا سال ۲۰۲۳
با حجم تجارت گردشگری و توریسم حلال ۲۷۴ میلیارد دلاری تا سال ۲۰۲۳
با حجم تجارت بانکداری و مالی حلال ۸۰۹ میلیارد دلاری تا سال ۲۰۲۳
تعداد و تنوع مصرف کنندگان حلال رو به افرایش است و این نشان از رشد روز افزون حجم تجارت جهانی بازار حلال دارد. این رویداد نقش بسیار مهمی در آشنایی صادرکنندگان با گرایشهای جدید و به روز و همچنین آگاهی بیشتر از تنوع نیاز و درخواست خریداران محصولات حلال دارد تا بتوانند موارد مذکور را در طعم محصولات، بسته بندی و ارائه خدمات حرفه ای تر به این بازار لحاظ نمایند. 
یکی دیگر از خدمات این نمایشگاه، برنامه Hosted Buyer Programme است. بازدیدکنندگان این رویداد قبل از برگزاری آن، لیست غرفه داران را مطالعه نموده و قرارهای ملاقاتی را با طرفهای تجاری خود در سالن مخصوص این برنامه تنظیم می نمایند و مذاکرات لازم را انجام می دهند. سال گذشته بیش از ۴۵۰۰ جلسه ملاقات برگزارشده و حجم معاملات انجام شده بالغ بر ۶/۱ میلیارد رینگیت مالزی بوده است.
بیش از ۶۰% مردم مالزی مسلمان بوده و علاقه خاصی به همکاری با کشورمان دارند که این مزیت در اختیار بسیاری از کشورهای دیگر نمی باشد ولیکن باید از این ویژگی مهم، حداکثر بهره برداری را نمود. کشور مالزی که از لحاظ بازرگانی و فرهنگی رابطه نزدیکی با کشور ما دارد، یکی از مهمترین و شناخته شده ترین بازارهای صادراتی محصولات غذایی ایرانی است. محصولات غذایی ایرانی همواره مورد توجه و مقبول مصرف کنندگان و خریداران محصولات غذایی حلال است و کشور مالزی به عنوان بزرگترین دوست و میزبان شرکتهای ایرانی، ضمن برگزاری این رویداد بین المللی، بزرگترین پلت فرم بازار حلال را در اختیار شرکتهای ایرانی قرار می دهد تا در جهت توسعه صادرات و افزایش حجم تجارت خود از این بازار عظیم، اقدام نمایند.
جهت رزرو غرفه و مشاوره با تلفن‌های زیر تماس حاصل کنید:
تلفن: ۲۶۴۱۱۹۷۹ / فاکس: ۲۶۴۱۱۹۷۴
www.mihas.com.my