NRA Chicago 2024
18 تا ۲1 می ۲۰۲3 – 28 تا 30 اردیبهشت  ۱۴۰3   

ایالات متحده – شیکاگو

یکصد و ششمین نمایشگاه سالانه بین‌المللی غذا و نوشیدنی
هتل، رستوران و خدمات ميزبانی

۶۸۳۵۱۱ فوت مربع فضای نمایشگاهی  
۲۳۵۰ شرکت کننده از ۳۳ کشور
۶۷۸۸۷ بازدیدکنندگان از سراسر ایالات متحده
رستوران داران، هتل داران،  شرکتهای پخش، عمده و خرده فروشی مواد غذایی، فروشگاههای محصولات غذایی ارگانیک و فروشگاههای زنجیره ای
بزرگترین رویداد غذایی در ایالات متحده و حجم خیره کننده معاملات بازرگانی

The National Restaurant Association Restaurant, Hotel-Motel Show
یک رویداد سالیانه و بین المللی است که توسط انجمن ملی رستوران داران ایالات متحده که در سال ۱۹۱۹  به ثبت رسیده است، مدیریت و پشتیبانی می شود.  این انجمن با ساختار تجاری خود، صنعت رستوران با بیش از ۹۹۰۰۰۰ اعضا و صنعت فست فود با بیش از ۵/۱۳ میلیون نیروی کار را پوشش می دهد. همزمان موسسه آموزشی این انجمن نیز با برنامه های آموزشی و حمایتی خود توانسته است بالاترین کیفیت پرسنلی، مدیریتی، تولید و تجارت را در این صنعت خلق و رشد دهد. این نمایشگاه که در شیکاگو برگزار می گردد، این امکان را برای ما فراهم می نماید تا با بازار آمریکا، ‌قوانین تجارت این قاره و نحوه پایه ریزی و متعاقباً توسعه تجارت خود در این قاره بیشتر آشنا شویم.

مدیران و اعضای این انجمن، بزرگترین شبکه خریداران در بزرگترین بازار مواد غذایی جهان محسوب می شوند،
پس به سادگی می توان حجم معاملات در این رویداد مهم و بین المللی را پیش بینی نمود .
NRA Show هر سال به دلیل استقبال و برنامه ریزی دست اندرکاران صنعت غذا، رشد قابل توجهی، هم از لحاظ متراژ نمایشگاهی و هم از نظر تعداد غرفه داران و بازدید کنندگان را تجربه می نماید. همزمان با این پیشرفت، حضور برندهای معتبر و جدیدی در زمینه محصولات، غذاهای خاص، رقابت آشپز های حرفه ای و معروف، کنفرانسهای آموزشی در رابطه با سلامتی، توسعه پایدار تولید و تجارت، تغذیه کودک، تکنولوژی، فرمولاسیون، بسته بندی و نحوه ارائه محصول و سخنرانان ویژه از دیگر مزیتهای این رویداد محسوب می شود.

در این نمایشگاه بین المللی، ۵۰ ایالت آمریکا و همچنین بالغ بر از ۱۰۰ کشور جهان، بیش از ۵۰ بخش خدمات غذایی را در حرفه ای ترین شکل ممکن ارائه می نمایند و این انرژی قابل توجهی است که هر ساله در ماه اردیبهشت، تمامی دست اندرکاران صنعت غذا در بزرگترین بازار جهان را به خود فرا می خواند.
بهترین فرصت برای تولید و صادرکنندگان ایرانی برای ورود به
بازار عظیم منطقه آمریکای شمالی و جنوبی و معرفی محصولات غذایی ایران
جهت رزرو غرفه و مشاوره با تلفن‌های زیر تماس حاصل کنید:
تلفن: ۲۶۴۱۱۹۷۹ / فاکس: ۲۶۴۱۱۹۷۴
www.nationalresturantshow.com