فرصتی ایده آل و متفاوت برای ورود به بازارهای جهانی
با تولید و صادرات محصولات ایرانی
تحت نام برندهای بین المللی
Private Label & Licensing Middle East 2022
3 تا 5 مهر ۱۴۰3 / 24 تا 26 سپتامبر ۲۰۲4
  مرکز همایشها و نمایشگاههای دبی

یک رویداد تخصصی و منحصر به فرد
برای کشف مسیرهای جدید برای ورود به بازارهای بین الملل
 و درآمدزایی در صنایع غذایی و غیر غذایی
نمایشگاه تخصصی PRIME – Private Label and Licensing Expo  یک رویداد تخصصی برای توسعه تجارت در صنایع غذایی و غیر غذایی در منطقه خاورمیانه و آفریقا است. همانطوریکه از نام این نمایشگاه مشخص است، این رویداد فرصتی مناسب برای برندهای بزرگ از یک طرف و شرکتهای متوسط و رو به رشد از طرف دیگر است تا بتوانند در یک محیط حرفه ای، پتانسیل و توانمندیهای خود را معرفی نمایند.
این رویداد همزمان با نمایشگاههای  ISM MIDDLE EAST و Gulfood Green و Gulfood Agro Tech و توسط مدیریت گلفود برگزار می شود و بیش از ۵۰۰۰ بازدیدکنندگان و خریداران از بخشهای مختلف صنایع منطقه را جذب خواهد نمود.

فرصتی ایده آل برای صاحبان برند و
تولیدکنندگان علاقه مند برای ورود با کیفیت به بازارهای جهانی
شرکتهایی که دارای برندهای شناخته شده و یا در مسیر رشد در بازارهای بین الملل هستند، می توانند به راحتی در بازارهای جدید، همکاران مرتبط با صنعت خود را پیدا کرده و شبکه فروش محصولات را با روشهای بازرگانی Private Labeling & Licensing توسعه دهند. این یک روش نرم افزاری جهت استفاده از ظرفیتهای خالی شرکتهای دیگر در بازارهای جدید و حذف سرمایه گذاریهای سنگین برای احداث کارخانه و فضای تولید جدید است.
شرکتهای متوسط رو به رشد نیز می توانند با برندهای شناخته شده ارتباط برقرار نمایند تا ضمن حذف هزینه ها و مسیر سنگین برند سازی، با محصولات و تکنولوژیهای روز آشنا شده، سیستم خود را با استانداردهای روز منطبق نموده و تحت لیسانس و مدیریت تولید شرکتهای بزرگ، حجم و کیفیت تولیدات خود را توسعه داده و وارد بازرهای جدید جهانی شوند. این یک راه میان بر برای اخذ آموزشهای لازم جهت به روز شدن یک مجموعه است و در ضمن دروازه ایست برای معرفی شدن به شبکه تولیدکنندگان و بازرگانانی که در سطح بین الملل فعالیت می کنند.

استمرار رشد ۵/۳ درصدی حجم بازار جهانی Private Lableing
در صنعت غذا تا سال ۲۰۲۴
بر اساس نظر سنجی شبکه مطالعاتی نیلسن، حجم بازار جهانی Private Labeling & Licensing همچنان در حال رشد است و تمامی آمارها نشان از مقبولیت این روش و تکنیک تجاری نزد مصرف کنندگان، تولیدکنندگان و تجار بین المللی، به خصوص در منطقه خاورمیانه و آفریقا است.
این تجارت زمینه حرفه ای لازم و  فرصتهای بیشماری را برای برندهای محصولات فروشگاهی FMCG، رستورانها و هتل داران و دست اندرکاران آن فراهم می نماید و منجر به پایه گذاری و ماندگاری برندها و شبکه فروش جهانی آن خواهند بود. تنها لازم است به اطراف خود نگاه کنید تا ببینید که در زمینه محصولا غذایی، وسایل ورزشی، وسایل راحتی، لوازم خانگی، نیازهای روزمره مصرفی، ….. چه پتانسیل بالایی نهفته است و شما به سادگی می توانید وارد هر کدام از این صنایع بشوید.

رشد ۳/۳ درصدی تجارت جهانی تولید تحت لیسانس
تا سقف ۶/۲۷۱ میلیارد دلار
با توجه به رشد این تجارت جهانی و نیازهای جدید منطقه، این رویداد فرصت ایده آلی است تا شرکتهای بزرگی که قصد گسترش تولید محصولات خود در بازارهای متفاوتی را دارند و همچنین  برای بازارهای فروش جدید برنامه ریزی دراز مدت نموده اند، بتوانند ضمن معرفی توانمندی و شرایط همکاری خود، طرفین تجاری خود را ملاقات، آنالیز و انتخاب نمایند. بدون شک هر دو گروه غرفه داران و بازدیدکنندگان این رویداد، سهمی قابل توجه از این تجارت را بر اساس روابط متقابل خواهند داشت.
بیش از ۱۰۰ شرکت از ۵۰ کشور در این رویداد حاضر خواهند بود و این یک فرصت ایده آل برای شرکتهای ایرانی است تا با روشهای جدید تجاری و فرمولهای اجرایی آن بیشتر آشنا شده و همچنین توانمندیهای خود را به هر دو گروه غرفه داران و بازدیدکنندگان معرفی نمایند.

جهت رزرو غر فه و مشاوره با تلفن‌های زیر تماس حاصل کنید:
تلفن: ۲۶۴۱۱۹۷۹ / فاکس: ۲۶۴۱۱۹۷۴
www.prime-expo.com