SAUDIFOOD

MANUFACTURING 2024

۲۲ تا ۲۴ آوریل ۲۰۲۴ /  ۳ تا ۵ ادیبهشت ۱۴۰۳
 Riyadh Front بزرگترین مرکز همایشها و نمایشگاههای ریاض 
بیش از ۵۵۰ شرکت کنندگان و غرفه داران از ۷۰ کشور
بیش از ۲۰۰۰۰  بازدیدکنندگان و خریداران بین المللی از ۳۰ کشور
بیش از ۷۰۰۰ جلسات مهم تجاری
بیش از ۱۵۰۰۰ متر مربع فضای نمایشگاهی

بزرگترین رویداد تخصصی ماشین آلات پروسسینگ و بسته بندی، مواد اولیه
و جدیدترین نوآوریهای تولید صنایع غذایی و نوشیدنیها
در تاریخ پادشاهی عربستان

یک رویداد مهم و بزرگترین نمایشگاه مواد اولیه و ماشین آلات صنایع غذایی جهان در تاریخ پادشاهی عربستان، اولین نمایش خود را در یکی از رو به رشد‌ترین و هیجان‌انگیزترین اقتصادهای جهان برگزار می‌کند. برای اولین بار در عربستان سعودی، این نمایشگاه فرصت ملاقات با صاحبان و مدیران شرکتهای بزرگ صنعتی، رهبران فکری، جوامع صنعتی، شرکای استراتژیک  صاحبان برندهای که تا به حال دیده نشده را در یک صحنه نوآورانه فراهم می کند. این رویداد منبع معرفی شرکتهای بین المللی تولید کننده ماشین آلات و مواد اولیه غذایی و سکوی پرشی برای گرایش‌های F&B، و پلتفرمی برای الهام بخشیدن به تحولات پیشرو در سراسر جهان خواهد بود.

عربستان سعودی
 یک کشور کاملاً صنعتی با شهرکهای فعال صنعتی
با رشد سرمایه گذاری صنعتی بیش از ۱۳ میلیارد دلار تا سال ۲۰۲۵  

نمایشگاه  SAUDIFOOD MANUFACTURINGاصلی ترین رویداد تجاری جهت معرفی آخرین توانمندیهای فنی و علمی شرکتهای تولید و صادر کنندگان مواد اولیه و همچنین ماشین آلات تولید و بسته بندی صنعت غذا در این کشور است و با توجه به صنعتی بودن این کشور و نیاز به روز کاخانجات عربستان سعودی به ماشین آلات مدرن و مواد اولیه با فرمولهای جدید، این نمایشگاه مهمترین و مطمئن ترین منبع حرفه ای برای تولید کنندگان مواد غذایی و نوشیدنیها و همچنین شرکتهای تجاری دست اندرکار در صنعت این کشور محسوب می شود که از این فرصت استفاده نموده و تمامی نیازهای فعلی و آتی خود را تهیه می کنند.

تحولات دیجیتال را کشف کنید که مسیر روشنی را برای آینده تعیین می کند.

تولید F&B با سرعتی تصاعدی در حال پیشرفت است و صنایع مواد غذایی با استفاده از آخرین پیشرفت‌های فن آوری برای بهبود کارایی، افزایش کیفیت و کاهش ضایعات، تغییرات ارزشمندی را تجربه خواهد کرد.

نمایشگاه  SAUDIFOOD MANUFACTURINGرا از دست ندهید زیرا این صنعت شجاعانه دیجیتالی شدن را برای الهام بخشیدن به نوآوری، رفع نیازها و ارائه راه حل پذیرفته است.

به متخصصان و تصمیم‌گیرندگان جهانی بپیوندید که فن آوری‌های آینده، آینده‌اندیشی و عملیات اثبات‌کننده آینده، ایجاد پایداری و افزایش سودآوری را رهبری می‌کنند.

اولین کسی باشید که حضور خود را در افتتاحیه این رویداد ثبت می کنید و در ارتباط با سخنرانان تأیید شده، نوآوریها، ویژگی‌ها، جلسات و کنفرانسها، محصولات نوآورانه و موارد دیگر قرار می گیرید!

با تولیدکنندگان عربستان سعودی و کشورهای منطقه آشنا شوید و برای تامین نیازهای آنها برنامه ریزی کنید.   

SAUDI FOOD TECH SUMMIT

اجلاس فن آوری مواد غذایی در نمایشگاه تولید مواد غذایی عربستان، باهوش‌ترین ذهن‌ها را گرد هم می‌آورد که پیشرفت‌های فن آوری، نوآوری‌ها و تحولات دیجیتالی را در سطح جهانی در مواد اولیه، تولید، بسته‌بندی و اتوماسیون صنعتی ارائه می‌کنند.

TAWASUL MEETINGS PROGRAMME

“Get Connected”

TawaSul یک برنامه جلسه اختصاصی B2B است که برای ارتباط مستقیم غرفه داران با صاحبان کاخانجات، تولیدکنندگان مواد غذایی و نوشیدنیهای مرتبط و خریداران ارشد در نمایشگاه طراحی شده است.

Saudi Food Manufacturing Awards

جوایز تولید مواد غذایی عربستان به پیشگامان انقلابی این صنعت در به رسمیت شناختن محصولات و فناوری های نوآورانه ای که سهم برجسته ای در صنعت داشته اند اعطا می شود.

آشنایی با ماشین آلات تولید و بسته بندی  همچنین مواد اولیه ایرانی و وجود درخواستهای بالا از طرف خریداران سعودی و کشورهای منطقه، بازار بسیار بکری را برای صادرکنندگان ایرانی فراهم نموده، این فرصت بسیار استثنایی پس از سالها بایکوت بودن روابط سیاسی و بازرگانی مابین دو کشور ایجاد شده است که امیدواریم منجر به توسعه روابط بازرگانی و گسترش بازارهای صادراتی محصولات با کیفیت ایرانی شود.

 

جهت رزرو غرفه و مشاوره با تلفن‌های زیر تماس حاصل کنید:

تلفن: ۲۶۴۱۱۹۷۹ / فاکس: ۲۶۴۱۱۹۷۴

www.saudifoodmanufacturing.com