Speciality & Fine Food Asia
سنگاپور
1 تا 3 اوکتبر ۲۰۲4 – 10 تا 12 مهر 1403 

تخصصی ترین نمایشگاه محصولات غذایی و نوشیدنی خاص
در منطقه آسیای جنوب شرقی
SFFA & PRB 2024
 نمایشگاه سالانه بین‌المللی غذا و نوشیدنی
رستوران داری، پذیرایی و خدمات ميزبانی
۱۹۶ شرکت کننده از ۲۷ کشور جهان
فرصتی استثنایی برای معرفی محصولات غذایی خاص ایران
و ملاقات با بیش از ۴۲۰۰ خریداران از ۵۱ کشور

منطقه پاسیفیک و شرق آسیا به دلیل جمعیت قابل توجه و تنوع بازار مصرف، همواره کانون توجه و ارتباطات شرکتهای بین المللی بوده و سنگاپور بیش از ۵۰ سال است که به عنوان مرکز تجاری شرق آسیا و اقیانوسیه شناخته شده و کشورهای مالزی، اندونزی، استرالیا، نیوزلند، ژاپن، کره شمالی و جنوبی، تایوان، چین، هنگ کنگ، هند، نپال، تایلند، ویتنام، کامبوج، برونئی، لائوس، میانمار، فیلیپین و… همواره از محل ارتباطات بازرگانی ایجاد شده با این کشور، تجارت بین المللی خود را توسعه داده اند. سنگاپور به عنوان اصلی ترین کانون تجارت محصولات غذایی و صنایع مرتبط در منطقه جنوب شرقی نیز نقش بی بدیلی در رشد این صنعت داشته و به همین دلیل همواره شاهد حضور مستمر و پر رنگ شرکتهای بین المللی در این منطقه هستیم.

به دلیل رشد تعداد هتلها و رستورانهای پنج ستاره در این منطقه و رقابت شدید این مراکز مهمان پذیر در ارائه غذاهای متفاوت و خاص، درخواست روزافزونی برای محصولات غذایی و نوشیدنیهای بسیار خاص و یا Gourmet ایجاد شده است. بسیاری از آشپزها (Chef) و رستوران داران معروف و شناخته شده، از عنوان نام محصولات خاصی که استفاده می نمایند، به دلیل رقابت شدید با همکاران خود پرهیز می کنند تا پرستیژ و اعتبار خود را همچنان در صدر بازار حفظ نمایند. برای خریداران منطقه، شناسایی مواد غذایی و نوشیدنیهای خاص وآشنایی با تولیدکنندگان مرتبط، یک برگ برنده در رقابتهای بازار محسوب می شود و این بزرگترین دلیل برای حضور درچنین رویدادهای تخصصی است.

این نمایشگاه که سالانه در Suntec سنگاپور برگزارمی شود،  بهترین پلت فرم برای تولید کنندگان و تامین کنندگان مواد غذایی بسیار خاص و لذیذ است تا طی یک مسیر هدفمند مناسب و در محیط کسب و کار متمرکز، با خریداران و تصمیم گیرندگان کلیدی از بخش های خرده فروشی، عمده فروشی، خدمات مواد غذایی، مهمان پذیری و مهمان نوازی در آسیای جنوب شرقی ملاقات نمایند. برای خریداران نیز، این یک فرصت منحصر به فرد برای کشف و الهام بخشی، آشنایی با تنوع چشمگیر محصولات غذایی خاص در جهت ارائه محصولات جدید خوشمزه و ایجاد تنوع در سازمان خود است.

باتوجه به تجربیات بین المللی مجموعه برگزارکننده این رویداد (Montgomery Event Asia) نمایشگاه SFFA & PRB توانسته است تا تمامی نیازهای ارائه کنندگان محصول از بابت شرایط لازم و حرفه ای حضور در یک رویداد بین المللی، برنامه ریزی و تبلیغات در کلیه کشورهای منطقه آسیا و اقیانوسیه و ایجاد شرایط لازم جهت جذب خریداران مهم این منطقه از یک طرف و همچنین انتظارات بازدیدکنندگان و خریداران این نمایشگاه از جهت آشنایی با روشها و فرمولهای جدید پخت و پز، تنوع مورد استفاده مواد اولیه، نحوه آشپزیهای مدرن و آشنایی با تولید و عرضه کنندگان مرتبط را پوشش داده است.

با توجه به رقابت بسیار بالایی که در خاورمیانه و اروپا وجود دارد، بازارهای منطقه شرق آسیا با جمعیت قابل توجه خود بهترین گزینه برای توسعه صادرات محصولات با کیفیت ایرانی است و باید از این فرصت به خوبی بهره برداری و استفاده نمود. محصولات غذایی کشاورزی و سنتی مانند پسته، خشکبار، زعفران، زرشک، زیره و خرما برای خریداران منطقه شرق آسیا بسیار شناخته شده هستند و محصولات غذایی صنعتی مانند کنسانتره و آبمیوه، رب گوجه فرنگی و ترشیجات، پاستا و ماکارونی، محصولات خاص لبنی و شیر خشک،‌ بیسکویت و آبنبات، شیرینی و شکلات، آدامس، اسنک و چیپس، غذاهای آماده و فالوده و بستنی به دلیل طبع خاص مصرف کنندگان منطقه، بازار مناسبی را در شرق آسیا دارند.
امیدواریم صادرکنندگان ایرانی از این فرصت استفاده کرده و محصولات غذایی را در قالب محصولات خاص به دنیا معرفی نمایند تا علاوه بر ایجاد ارزش افزوده بیشتر، سطح کیفی محصولات غذایی و نوشیدنی ایران را نیز به خریداران جهانی گزارش نمایند.
جهت رزرو غرفه و مشاوره با تلفن‌های زیر تماس حاصل کنید:
تلفن: ۲۶۴۱۱۹۷۹ / فاکس: ۲۶۴۱۱۹۷۴
www.speciality-asia.com
www.rpb-asia.com