THAIFEX Anuga Asia 2023
تایلند – بانکوک
23 تا ۲7 می ۲۰۲3 / 2 تا 6 خرداد ۱۴۰2

بزرگترین نمايشگاه بين المللی غذا و نوشيدنيها، رستوران و هتل
تجهيزات و خدمات جانبی تحت پوشش آنوگای آلمان در خاور دور
فرصتی ارزشمند برای حضور در یک رویداد ۵ ستاره بین المللی
۲۷۴۵ غرفه داران قبل از اپیدمی و ۷۹۷ پس از اپیدمی
ملاقات با ۶۷۱۳۶ خریداران قبل از اپیدمی و ۲۱۱۰۴ پس از اپیدمی
رضایت ۹۰٪ غرفه داران بین المللی از حضور در این رویداد
پوشش خبری بیش از ۶۰۰ خبرنگار از ۲۳۸ نشریه

تایلند با نزدیک به ۷۰ میلیون جمعیت و ۱۵ میلیون توریست بین المللی به عنوان امن ترین کشور در منطقه آسیای شرقی، یکی از مهمترین مقصد های توریستی جهان به حساب می آید. بازدید از نمایشگاههای این کشور نیز یکی دیگر از جاذبه های این کشور است و حضور در این نمایشگاه، این امکان را به ما می دهد تا با خریدارانی از ۵۶ کشور ملاقات و مذاکره نماییم.
این کشور بازاری کامل با درخواستهای متنوع از ارزانترین تا لوکس و گران قیمت ترین محصولات غذایی است و خریداران عمده و خرده فروش، فروشگاههای زنجیره ای، هتلها و رستورانهای تایلند و کشورهای اطراف نیز همواره به دنبال محصولات متنوع و جدید هستند و با خرید از شرکتهای حاضر در نمایشگاه، تبلیغ حرفه ای برای محصولات جدید انجام داده  و باعث گسترش تجارت این شرکتهای صادرکننده هستند.

نمایشگاه THAIFEX Anuga Asia با مدیریت نمایشگاه آنوگای آلمان و با در نظر گرفتن پتانسیل منطقه خاور دور برنامه ریزی و طراحی شده است، به همین دلیل این رویداد، بزرگترین نمایشگاه صنایع غذایی در خارج از کشور مجموعه Koln Messe به حساب می آید. تعداد بالای ۲۷۴۵ شرکت کنندگان و غرفه داران و ۶۷۱۳۶ بازدیدکنندگان و خریداران در سال ۲۰۱۹ و قبل از اپیدمی، نشان از پتانسیل بسیار زیاد این کشور و توان جذب بالای صادرکنندگان به این منطقه از جهان را دارد. خریداران کشورهای منطقه مانند برمه، میانمار، لائوس، ویتنام، کامبوج، هنگ کنگ، چین، ژاپن، کره، تایوان، فیلیپین،‌ هند، مالزی و سنگاپور نیز قبل از شروع نمایشگاه، نیازهای سالانه خود را با لیست شرکت کنندگان در میان گذاشته و حجم سفارشات قابل توجهی را در هر دوره از این رویداد به ثبت رسانده اند.

این رویداد در ۱۱ بخش تخصصی چای و قهوه، نوشیدنیها، غداهای سالم، خدمات غذایی، تکنولوژیهای مرتبط با صنایع غذایی، مواد غذایی منجمد، میوه ها و سبزیجات تازه، محصولات گوشتی و ماکیان، برنج، غذاهای دریایی، شیرینی، ‌اسنک و شکلات بصورت حرفه ای و برنامه ریزی شده برای بازدید کنندگان و خریداران برگزار می شود. ثبت ۱۳۰۰ جلسه جدی با بیش از ۲۱۴۰ خریداران تخصصی که توسط برنامه Hosted Buyer و با هزینه مجریان برگزاری این رویداد به نمایشگاه دعوت شده بودند، نشان از اطمینان خریداران جدی به کیفیت تخصصی محصولات ارائه شده در این نمایشگاه دارد.

ثبات مدیریت حرفه ای این نمایشگاه که توسط Koln Messe آلمان، دپارتمان توسعه تجارت بین الملل تایلند DITP و اتاق بازرگانی تایلند Thai Chamber of Commerce بزگزار می شود و تداوم حضور شرکت کنندگان در این رویداد سالیانه، منجر به موفقیت صادر کنندگان در جذب مشتریان جدید و فروش بیشتر در بازارهای این منطقه است.
با توجه به کیفیت و سلامت محصولات غذایی ایرانی، این فرصت برای صادر کنندگان ایرانی نیز مهیا است تا با حضور در بازار رو به رشد تایلند که یک مرکز توریستی معتبر در منطقه خاور دور است، به شناساندن بیشتر تنوع محصولات ایرانی و زمینه سازی برای تداوم صادرات و توسعه شبکه مشتریان محصولات خود در کل منطقه شرق آسیا برنامه ریزی نمایند.

جهت رزرو غرفه و مشاوره با تلفن‌های زیر تماس حاصل کنید:

تلفن: ۲۶۴۱۱۹۷۹ / فاکس: ۲۶۴۱۱۹۷۴

www.thaifex-anuga.com