نمایشگاه تخصصی شيرينی، شكلات و اسنك خاور ميانه و ماشين آلات مرتبط
3 تا 5 مهر ۱۴۰3 / 24 تا 26 سپتامبر ۲۰۲4
  مرکز همایشها و نمایشگاههای دبی
نمایشگاه ISM Middle East 2024 در محل مرکز تجارت جهانی دبی و همزمان با رویدادهای
Gulfood green 2024 , gulfood agro tech 2024
بیش از ۵۰۰۰۰ خریداران بین المللی و  بازدید کنندگان منطقه را طی سه روز برگزاری نمایشگاه جذب خواهد نمود
این رویداد تخصصی بین المللی، نتایج قابل قبولی برای تولید کنندگان، تهیه کنندگان و خریداران صنعت شیرینی، شکلات و اسنک که به دنبال توسعه ارتباطات بازرگانی و تجارت خود در بازارهای خاورمیانه و آفریقا هستند، داشته است. حجم بالای درخواستهای متنوع در بخشهای مهمانداری و خرده فروشی، نشان از رشد فزاینده بخش توریسم و متعاقباً درآمد دراز مدت و ماندگار در بازارهای فوق دارد.
این نمایشگاه، با پشتیبانی مدیریت گلفود، این امکان را برای شرکتهای بین المللی فراهم خواهد نمود تا خریداران و دست اندرکاران برتر این صنعت را ملاقات نمایند.

چرا نمایشگاه ISM Middle East بهترین جایگاه برای توسعه است و چرا اکنون، بهترین زمان برای ورود و دستیابی به بازار شیرینی، شکلات و اسنک در منطقه خاورمیانه است؟

۰ بزرگترین نمایشگاه اختصاصی صنعت شیرینی و اسنک در منطقه
۰ همزمانی برگزاری این نمایشگاه با سایر رویدادهای تخصصی غذایی و انتظار حضور بیش از ۵۰۰۰۰ بازدیدکننده از کشورهای خاورمیانه و آفریقا
۰ منابع یابی و آشنایی با شرکای جدید شامل Carrefour, Dubai Duty Free, Jumeirah Hotel Group, Waitrose
۰ فرصت ایده آل برای معرفی برندهای ایرانی در بازارهای متفاوت منطقه ای
۰ از خدمات ملاقات رو در رو با مشتری مرتبط استفاده نمایید تا بخشی از حجم معاملات این بازار یزرگ را کسب نمایید.
۰ حجم مصرف مواد غذایی در منطقه به ۱۰۶ میلیارد دلار رسیده است که نشان از پرداخت ۲۸٪ از درآمد مصرف کنندگان برای خرید محصولات غذایی است.
۰ منطقه خاورمیانه، با رشد ۱۲٪ سریعترین بازار مصرف رو به رشد شکلات در جهان را دارد و تا سال ۲۰۲۴ حجم این بازار به میزان ۴/۸ میلیارد دلار پیش بینی می شود.
۰ هتلهای جدید با ۲۱۶۴۵۴ اتاق، ظرفیت جدیدی را برای توسعه توریسم در خاورمیانه و آفریقا ایجاد نموده اند. افزایش ورود توریست و رشد مصرف، منجر به رشد خرده فروشی در این منطقه خواهد شد.
۰ امارات متحده عربی به عنوان دروازه ای برای ورود به بازارهای کشورهای عربی و آفریقایی، ۶۱٪ از حجم تجارت کشورهای GCC را پوشش می دهد.

رشد کمی و کیفی صنعت شیرینی و شکلات ایران با ظرفیت صادراتی بیش از ۶۰۰ میلیون دلار از یک طرف و درخواستهای روزافزون مشتریان بازارهای حاشیه خلیج فارس از طرفی دیگر، فرصت ایده آلی را برای رشد صادرات محصولات ایرانی به این منطقه فراهم نموده است.
این رویداد، تخصصی ترین اتفاق سالیانه در صنعت و تجارت شیرینی و شکلات در منطقه خلیج فارس محسوب می شود و به همین دلیل مدیران تصمیم گیرنده بزرگترین شرکتهای پخش، فروشگاههای زنجیره ای، خرده فروشی و واردکنندگان منطقه که همواره به دنبال ایجاد تنوع در سبد کالاهای خود و پیدا کردن عرضه کنندگان جدید هستند، برنامه ریزی بسیار منسجمی برای بازدید از این نمایشگاه و آشنایی با شرکتهای تازه وارد به بازارهای خلیج فارس انجام می دهند. بنا براین هوشمندانه ترین روش برای ورود به شبکه خریداران منطقه خلیج فارس، حضور در نمایشگاههای تخصصی است. 
نمایشگاه  ISM Middle Eastبا همکاری مشترک مرکز تجارت جهانی دبی Dubai World Trade Centre و Koln Messe و همچنین با پشتیبانی نمایشگاه گلفود برگزار می شود و همانند نمایشگاه ISM که در آلمان توسط Koln Messe برگزار و به عنوان پایگاهی معتبر در اروپا محسوب می شود، این رویداد نیز به عنوان پلت فرم و پایگاه معرفی برندهای بین المللی صادرکننده محصولات شیرینی و اسنک درخاورمیانه شناخته شده است و خریداران بین المللی نیز  همواره برای شناسایی تولیدکنندگان جدید و ایجاد تنوع در سبد محصولات خود، از این نمایشگاه بازدید می کنند.  
جهت رزرو غر فه و مشاوره با تلفن‌های زیر تماس حاصل کنید:
تلفن: ۲۶۴۱۱۹۷۹ / فاکس: ۲۶۴۱۱۹۷۴

www.ism-me.com