Alimentaria Barcelona 2024
چهل و سومین سال برگزاری
نمایشگاه دو سالانه صنعت و تجارت غذا در اسپانیا
سومین نمایشگاه بزرگ اروپا و بزرگترین و معتبرترین در اسپانیا
 12 تا 15 مارس ۲۰۲4- 22 تا 25 اسفند ۱۴۰2

حضور بیش از ۳۰۰۰ شرکت کننده و غرفه دار از ۵۷ کشور
۸۵۰۰۰ مترمربع فضای نمایشگاهی
بازدید بیش از ۱۰۰۰۰۰ خریداران و تجار بین المللی از ۱۵۰ کشور
حرفه ای ترین فرصت برای صادر کنندگان ایرانی جهت برای حضور در بازار اروپای لاتین
با توجه به طبیعت مدیترانه ای بارسلونا و کشاورزی ارگانیک اسپانیا و همچنین تخصص این کشور در تولید محصولات غذایی خاص و Gourmet، نمایشگاه آلیمنتاریا با ییش از ۴۰ سابقه سابقه جهانی به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای بین المللی برای خریدارانی از بیش از ۱۵۰ کشور  شناخته شده است و شرکت در این رویداد و یا بازدید از این نمایشگاه، به مثابه حضور در دانشگاهی در این صنعت محسوب می شود.
نوآوریهای مستمر در تولید، فرآوری و بسته بندی محصولات متنوع، یکی از جذابیتهای این رویداد برای بازدیدکنندگان محسوب می شود و این نمایشگاه که بزرگترین رویداد غذایی اروپا در بخش بازارهای مصرف لاتین محسوب می شود و خریداران خاص خود را دارد که شاید در آنوگا و سیال نیز مشاهده نشوند.

نمایشگاه آلیمنتاریا هر دو سال یکبار برگزار می شود و به همین دلیل تمامی دست اندرکاران این صنعت، شرکت در این رویداد را در تقویم خود منظور می کنند. مدیریت برگزاری این نمایشگاه نیز بزرگترین واردکنندگان و شرکتهای پخش زنجیره ای اروپا، آفریقا و خاورمیانه را به بازدید از این رویداد دعوت نموده وشرایط شرکت پاویونهای کشورهای مختلف را نیز به نحو حرفه ای اطلاع رسانی نموده است، به همین دلیل پاویونهای ملی بیشترین میزان بازدید کنندگان را جذب خواهند نمود. علاوه بر ملاقات با بازدید کنندگان، غرفه داران این رویداد این امکان را داشتند که پیش از برگزاری نمایشگاه، توسط امکانات نرم افزاری، ملاقاتهایی را با خریداران محصولات نهایی تنظیم نمایند که این فرصت نیز موجب نتیجه گیری بهتر شرکت کنندگان این نمایشگاه شده است.

 پاویون ایران نیز در راهروی اصلی سالن ۱  که یکی از بهترین و در دسترس ترین سالنهای این نمایشگاه برای بازدیدکنندگان است، قرار دارد. حجم قابل توجه بازدیدکنندگان نمایشگاه به دلیل برنامه ریزی دو سالانه خریداران بین المللی، جهت بازدید از این رویداد و متعاقباً تعداد بالای بازدیدکنندگان ، نوید مذاکرات جدی و ایجاد زمینه لازم برای توسعه فروش محصولات با کیفیت ایرانی در بازارهای بین الملل را می دهد. تنوع خریداران و درخواستهای جدید از بازارهای مصرفی که تا به حال تجربه نکرده اید، منجر به برنامه ریزی بهتر شرکتهای صادرکننده برای تنوع عرضه محصولات خود از از نظر کمی در بازاهای جدید خواهد شد.
جهت رزرو غرفه و مشاوره با تلفن‌های زیر تماس حاصل کنید:
تلفن: ۲۶۴۱۱۹۷۹ / فاکس: ۲۶۴۱۱۹۷۴
www.alimentaria-bcn.com